açık parfüm nedir?

yoltutkunu
Parfüm kokusu ile sizin daha sağlıklı kokmanıza yardımcı olan kozmetik bir üründür. Bu ürünü aldığınız zaman mutlaka kokusunun size hoş gelmesine özen gösterin. Bunun içinde kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Özellikle de açık parfüm seçimi ideal bir tercih olacaktır. Hem fiyat avantajı hem de kalitesi ile en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Sizde güvenle tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Erkek parfümleri arayışınız var ise bu tarz modeller ideal bir seçim olacaktır.
Açık Parfüm Özellikleri
Açık parfüm özellik açısından gelişmiş bir yapıya sahiptir. Kalıcı olması sayesinde gün içerisinde hoş bir kokuya sahip olabilirsiniz. Bundan dolayı güvenle tercih edebilirsiniz. Kadın parfümleri içerisinde de açık seçenekler bulunuyor. Özel kutusunda kullanım sağlayabilirsiniz. Esans içerikleri kaliteli olduğundan dolayı hoş kokusu ile sizi mest edecektir. Sizde gün içerisinde kaliteli bir kokuya sahip olmak isterseniz güvenle tercih edebilirsiniz. Bu konuda en iyi seçim kimyagerdenparfum.com adresi olacaktır. Kimyagerden parfüm bu konuda uzmanlaşmış hizmet içeriği ve ürün desteği ile size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. https://www.kimyagerdenparfum.com/

Cevaplar

nurdana
Sanırım ilk açık parfümü 6-7 yıl önce almışımdır, o zamanlar bu kadar popüler değildi, kimyasal olarak cevap veremem ama benim orjinal parfümümden çok daha uzun süre üzerimde kalıyor bunu kesin söyleyebilirim.
Bide çok pahalılandı D&P 200 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.
bu soruya cevap vermek için giriş yapın