bursa'da diyetisyen tavsiyesi?

syklops
Diyetisyen bulma işi bazen çok zor olabiliyor, bir de Bursa gibi büyük bir şehirde bir çok diyetisyen var, hangisi işinde iyi hangisine gitmeli oldukça zorluyor. Bakıyorsunuz bir çok diyetisyen hakkında bir sürü yorum var, hepsi 5 yıldızlı, acaba diyorsunuz bu yorumları kendi mi yazdırdı diye, kısacası bu süreç zor. Benim kendi gitmiş olduğum diyetisyen Nurdan Camcı Ünal, ben bu kadar naif, iyi bir diyetisyene rastlamadım, kendisi işinde uzun yıllardır emek sarfeden ve de gayet başarılı birisi. Bir miktar göbeğimiz vardı kendi başımıza eritemedik, saolsunlar bize yaptıkları program ve eğitici bilgiler ile diyetisyen sorunumuzu çözdüler. Bu yüzden eğer Bursa'da diyetisyen arıyorsanız Nurdan Camcı Ünal'ı tavsiye ederim. Adres ve diğer bilgiler için http://www.nformbursa.com sitesine bakabilirsiniz.

Cevaplar

ahsenakasya
Bursa'da en iyi diyetisyeni nasıl seçebileceğimiz konusunda kafa karışıyor. Bu nedenle, Bursa'da makul bir fiyata en iyi hizmeti verebilecek güvenilir diyetisyen bulmak zordur.Ama geçen aylarda danıştığım bir diyetisyen var Dyt. Nursena ARDALI. Hem yüzyüze hem online olan diyetle ilgili görüştük ve bir program için anlaştık. Programım Ayda 1 yüzyüze ve ayda 3 defa online olarak devam ediyor. Yaklaşık 2 ay geçti ve bu süreçte 7 kilo verdim.Kendisini kesinlikle bursa da tavsiye ediyorum.
https://www.diyetisyenmerkezi.com
adminfiliz
Zaman zaman kilo vermeyi hep kendi kendime denedim ve sonucunda hep başarısız oldum. Ancak kan şekerim yüksek seyretmeye başlayınca bunu düzeltmek için birkaç kere beslenme danışmanlığı seansına tavsiyeler üzerine bende diyetisyen Nursena Ardalı'ya gitmeye karar verdim. Yardım ve desteği ile yaptığım yemek seçimlerimde ve porsiyon boyutlarında büyük değişiklikler yaptığım için kan şekerim hemen normale dönünce Nursena hanıma yaklaşık 1 sene daha devam ettim ve yine yaklaşık bu süreçte 20 kilo kadar sağlıklı bir zayıflamam oldu. Tüm Bursa da diyetisyen arayanlara Diyetisyen Nursena Ardalı 'yı rahatlıkla ve kesinlikle bende öneririm.
bu soruya cevap vermek için giriş yapın