cevap.org'da nasıl soru sorulur?

editor
Cevap.org'da nasıl soru sorulur?
Bazı kullanıcılarımızın soru cevap sitesi platformu olarak kurulan cevap.org'da bazı hatalar yaptığını gözlemliyoruz. Bu yüzden soru sorma konusunda kullanıcılarımızı ve aramıza katılmak isteyenleri aydınlatmak adına bu soruyu sitemize ekliyoruz. Bu sayede soru cevap platformu olarak kullanılan cevap.org'dan hem kullanıcılarımız hemde ziyaretçilerimizin daha iyi derecede faydalanmalarını sağlamak istiyoruz.

Cevaplar

editor
Değerli kullanıcılarımız, cevap.org yeni sayılabilecek ve Türkiye'nin soru cevap platformu olma vizyonu ile emin adımlarla gelişmesini sürdürmektedir. Sizlerden gelen yorumları geri bildirimleri inceleyerek geliştirmelerimizi sürdürüyoruz.

Bir soru cevap platformu olarak en üst seviyede sitemizden faydalanmanız için sizi kısaca Cevap.org'da nasıl soru sorulur konusunda bilgi vermek istedik.

Öncelikle sitemizde soru sormak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olup, üye girişi yaptıktan sonra en üst satırda bulunan arama bölümüne veya soru sorma kutucuğuna sorunuzu yazarak ara veya sor butonlarını tıklamalısınız.

Bu işlemin ardından karşınıza soru sorma, ekleme ekranı çıkmaktadır. Bu sayfada sorunuz gerekli hücrelerde yazılmış olarak gelmektedir. Soru cümlesinin altında sorunuzu biraz daha detaylandırabileceğiniz bir kutu daha yer almaktadır. Bu kutucuğa ekstra bilgiler, resim, video ekleyerek sorduğunuz soru hakkında bilgiler ekleyebilirsiniz.
Bu bölüm kesinlikle cevap yazmak için kullanılmamalıdır. Detayları girdikten sonra gönder butonunu tıklayarak sorunuzu sitemize eklemiş olursunuz. Sorularınız, her hangi onay süreci olmadan yayına alınmaktadır. Diğer taraftan moderatörlerimiz soruları incelediğinde her hangi uygunsuzluk veya hata ile karşılaştığında soruyu yayından kaldırabilir, değişiklik yapabilir.

Her hangi bir konuda bilgi vermek istediğinizde öncelikle bu konuda sitemizde bir soru eklemeniz gerekmektedir. Daha sonra kendi eklediğiniz soruya cevap yazabilirsiniz.
bu soruya cevap vermek için giriş yapın