en büyük iç giyim markası hangisidir?

lalivva
http://www.lalivva.com/, günümüzde oldukça önem arz etmektedir. Değişen düşünce yapısı ile birlikte iç giyim üzerine yapılan çalışmalarda aynı orantıda değişiklik göstermektedir. Mağazalardan alınacak iç giyim ürünlerinin yanı sıra e-ticaret üzerinden de iç giyim ürünleri satın alabilmeniz mümkündür. La livva firması iç giyim üzerine çalışmalarını ve faaliyetlerini e-ticaret üzerinde sürdürürken aynı zamanda yerel mağazaları ile müşterilerinin gönlüne taht kurmaya devam ediyor.
Kadın iç giyim, denildiğinde akıllara sütyen, külot, jartiyer gibi fantezi iç giyim gibi materyaller gelirken erkek iç giyim denildiğinde, atlet, boxer gelmektedir. Obje shop ismi ile yerel mağazalarda faaliyetlerine devam eden firma, Türkiye ve yurt dışı pazarında yerini korumaya ve hızla geliştirmeye devam ediyor.
Aliexpress, amazon gibi büyük yurt dışına ihracat kapısı olan e-ticaret pazar alanlarında da mağazaları bulunan firma, 600 farklı ülkeye ihracat yapmaya devam ediyor. http://www.lalivva.com/ denildiğinde akıllara ilk gelen firma diyebiliriz.

Cevaplar