ev dekorasyon fikirleri verirmisiniz?

evrimuysal
Evde dekorasyon değişikliği yapmak istiyorum yaratıcı dekorasyon fikirlerine ihtiyacım var. Tarz olarak minimalist denilen tarz hoşuma gidiyor. Şöyle vay be diyebileceğim bir tarz yaratmak istiyorum. İnternette epey araştırma yapıyorum ama bir yandan da kafam karışıyor. Yardımınıza ihtiyacım var...

Cevaplar

mustafabilen
Evde dekorasyon değişikliği yapmak sadece görsel olarak değil aynı zamanda ruh haline de etki etmektedir. Dolayısıyla doğru bir karar vermişsiniz. Size pratik, basit bir kaç dekorasyon fikirleri verebilirim. Dekorasyon konusunda
destek veren bir çok firma olduğu gibi, dekorasyon dergilerinden öğrendiklerinizi de kullanabilirsiniz. Fakat, dekorasyon firmaları için verecek param yok, dergileri inceleyecek kadarda zamanım yok diyorsunuz, size evinizin dekorasyonunda işe yarayacak dekorasyon tavsiyelerim...


Bu tavsiyelerimizi, isterseniz banyo dekorasyonu için kullanabilir, isterseniz evinizin bir odasını dekore etmek için kullanabilirsiniz. Tamamen size ve zevkinize kalmış.


Dekorasyon denince aklınıza, karmakarışık dizaynlar ve çok pahalı objeler gelmesin. Pahalı olmayan objelerle ve ufak değişikliklerle sizde aradığınız dekorasyona kavuşabilirsiniz.

Dekorasyon tasarlarken dikkat etmeniz gereken en önemli maddelerden birisi, dekorasyon için kullanacağınız objelerin birbirleriyle uyumlu olmasıdır. Uyumsuz objeler, dekorasyonda göz zevkini bozarken, evin içerisinde bir karmaşıklığa sebebiyet verebilecektir.


Banyo dekorasyonu yaparken, mutlaka tuvaletin, duşun veya küvetin ve lavabonun yerini iyi hesap edin. Bunlara dikkat edilmeden uygulanacak dekorasyonlar, geri dönüşü olmaz olumsuzluklara yol açabilir ve maddi açıdan bütçenizi zorlayabilir.

Dekorasyon yaptırırken dikkat edeceğiniz bir diğer konu, mali bütçenizdir. Bu bütçeye göre hareket etmeniz, dekorasyon alışverişinin istediğiniz şekilde olumlu geçmesini sağlayacaktır.


Dekorasyon malzemeleri alırken, bütçeniz dahilinde en iyisini almaya özen gösterin. Pahalı olan kalitelidir diyerek yola çıkmanız, hem bütçenizi kontrol etmeyi zorlaştıracak hem de sizi sıkıntıya sokacaktır. Belki 1o TL'lik bir dekorasyon objesi, odanızın dekorasyonunu tamamlayabilecektir.

Eğer dekorasyonunuza uyum sağlayabileceğini düşünüyorsanız, çok nadir olarak bazı objelerde zıt renkler kullanabilirsiniz.
1
caneryilbat
Osmanlı El Oymalı Şark Köşelerimiz Tamamen el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Sanat eseri niteliğindeki ürünümüzü ömürlük kullanabilmeniz için özenle hazırlıyoruz. 7 farklı halı desenimizden istediğiniz birini seçerek yerinize göre özel ölçülerle veya standart ölçüdeki takımlarımızdan siparişler verebilirsiniz. Ürünümüzün köşe kısmına isterseniz ahşap köşe isterseniz oturum olarak siparişinizde belirtebilirsiniz. Hiç bir fiyat farkı uygulanmamaktadır. Ahşap köşelerin kullanım alanları daha çok dekoratif objelerinizi yerleştirerek şark odanıza daha farklı bir hava katmanızı sağlayabilir. Sabit bir sehpa olarak da düşünebilirsiniz. Hasbihal odası yaptırmayı düşünüyorsanız bu ürünümüz tam da düşündüğünüz bir odanın temelini oluşturabilir. Osmanlı El Oymalı Şark Köşelerimiz patentli modellerimizdir. Başka yerlerde görmediğiniz çok farklı bir şark köşesi modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz.

https://www.ozkap.com
bu soruya cevap vermek için giriş yapın