google ads nedir nasıl fayda sağlar?

reklamcicocuk
Google Ads, Google reklamı olarak bilinen ücretli PPC (Pay Per Click) sistemidir. Bu PPC sistemi, yani tıklama başına maliyet ile reklam verme işlemi Google Ads paneli üzerinden yapıldığından Google Ads çalışması veya Google Ads hizmeti adında bilinmektedir.

Google Ads'i tek başınıza öğrenmeniz imkansız değil, fakat zordur. Kalite puanlarını doğru bir şekilde optimize etmezseniz ve dijital reklam konusunun metodolojisini anlamadan reklam vermeye çalışırsanız açtığınız reklamlar hem çok maliyetli hemde verimsiz olacaktır. Müşteri kazandırmayan bir reklama yatırım yapmak istemezsiniz değil mi?

İşte tamda bu noktada Google reklam ajansı adı verilen ajanslar devreye giriyor. Ancak bu seçimi yaparken de dikkatli olmalısınız. Zira, dolandırıcı ve yanıltıcı birçok firma ve kişi bulunmaktadır.

Benim size dürüst ve performans odaklı reklam hizmeti konusunda önerim https://www.perforjans.com/ olacaktır. Bu firma web sitesi, reklam stratejisi ve Google Ads performansı üzerinde çok başarılı. Tavsiye edilir.

Cevaplar

phlipmoris
Google üzerinde arama motorlarında , partner web sayfalarında ve youtube'da reklam vermenizi sağlayan google platformudur. Doğru öğrenirseniz herhangi bir ajansa ihtiyaç olmadan kendi reklamınızı kendiniz verebilirsiniz.
bu soruya cevap vermek için giriş yapın