kadınları mutlu etmenin yolları nelerdir?

merakli
Bu soruma özellikle kadınlardan cevap bekliyorum. Sizi mutlu etmenin yolları nelerdir? Erkekler cevap vermek isterse buldukları (eğer bulabildilerse) kadınları mutlu etme yollarını yöntemlerini bizlerle paylaşsınlar, herkes rahat etsin.

Cevaplar

syklops
meraklı kardeşim bu soruya genel bir cevap verilmez, çünkü her kadın, kız yada dişi varlık kendine has özellikler taşıyor, birine iyi gelen diğerine hoş gelmez, kimi neşeli tip arar, kimi ciddi, kimi simit ayran mutlu olur, kimini de en lüks yerden ön masadan ayırtamazsan seni darlar, kısacası her biri ayrı bir alem aynı bizler gibi.
Kadınları mutlu etmenin yolu gözlemdir, hayatında bir kadın varsa yada bir kadını gözlemleyecek kadar yakınsan iyi incele, nelere hassasiyet gösteriyor, neler mutlu ediyor anlarsın. Futbol seviyorsa o kadını futbol ile mutlu edersin, kitap okuyorsa kitapla mutlu edersin.
Önce sen sağlam bir karakter oluştur, ya göründüğün gibi ol, yada olduğun gibi görün, sonra bol bol oku, çizginden dışarı çıkma, mutlu olmak isteyen kadın senle mutlu olur, gerisini de zamana bırakarak ve biraz da haydar dümen okuyarak halledersin.
bu soruya cevap vermek için giriş yapın