confessions

bursa16

Okur  · 4 Aralık 2018 Salı

  1. cevaplar4
  2. takipçi 0
  3. puan 1049

bursa'da özel yurt tavsiyesi?

bursa16
Dostum, anlaşılıyor ki üniversite sınav sonucunun açıklanmasıyla Uludağ Üniversitesini kazandın. Şehrimize ve üniversitemize hoş geldin. Başarılarla dolu bir eğitim öğretim hayatın olur diyerek soruna yanıt verelim.
Bursa'da üniversite öğrencisinin kalabileceği özel yurt, devlet yurdu, vip yurt, apart öğrenci evleri, hatta dernek ve kuruluşların yurtları dahil olmak üzere ne kadar yurt varsa kaldım. Bu yüzden sözlerimi can kulağıyla dinlemeni tavsiye ederim.
Bu kadar yer gezdikten sonra kalma kararı verdiğim tek yer Ünikent Evleri oldu. Bir kere ben gibi stresli bir adamsan sana yeşil bir ortam, ağaçların altında huzur dolu bir ortam çok iyi gelecektir.
Ünikent Evleri'nde neler var sana sayayım, bir kere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği var, istediğin saat sıcak su imkanı var, 7/24 özel güvenlik var, tamamen özgürsün, evler müthiş derecede rahat, merkezi ısıtma sistemi var, yerden ısıtma sayesinde ayakların hiç üşümüyor, çamaşır makinesin de sıra beklemiyorsun, ütü hizmeti var, zaman zaman kutlamalar olmakta, yazın tam bir tatil köyü havasında, uludağ üniversitesine en yakın mesafede yer alan öğrenci yurdu.
İnternet hızı seni tatmin edecektir, elektrik, su, doğalgaz gibi ıvır zıvıra karışmıyorsun, kısacası bir öğrencinin aradığı ne varsa, huzur, rahat yatak, güzel dostluklar, üniversiteye yakınlık, servis imkanı, yemek imkanı, televizyon, sosyal aktiviteler vs, hepsi mevcut.
Web siteleri burada incele derim http://www.unikentevleri.com/
Youtube sayfası https://www.youtube.com/channel/UCVTlU8wYQiITrfPfHyQR88A
Instagram sayfası https://www.instagram.com/unikentevleri/

bursa'da güvenilir oto ekspertiz?

bursa16
Bursa'da neredeyse adım başı oto ekspertiz bulunmakta, lakin bunlardan kaçı işinin ehli, kaçının elinde ki cihazlar hassas o tartışılır. Ben kendi gittiğim yer olan Dynomobils oto ekspertizi tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla iki tane şubeleri var, biri Hürriyet caddesin de biri de Kültürpark'ın hemen altında yol üstünde, iki yerine de gittim, saolsunlar oldukça ilgileniyorlar, araçlar önce motor performans testinden geçiyor, dyno testi, daha sonra makas liftle kaldırılarak şase ve diğer kontroller yapılıyor, en sonda da boya ve değişen testi yapılarak rapor hazırlanıyor. Raporu da bir güzel anlatıyorlar. Ben memnun kaldım, eşe dosta tavsiye ediyorum. Daha fazla bilgi ve net adres bilgisi almak için https://www.dynomobils.com.tr