confessions

syklops

Okur  · 25 Kasım 2018 Pazar

  1. cevaplar6
  2. takipçi 1
  3. puan 994

kadınları mutlu etmenin yolları nelerdir?

syklops
meraklı kardeşim bu soruya genel bir cevap verilmez, çünkü her kadın, kız yada dişi varlık kendine has özellikler taşıyor, birine iyi gelen diğerine hoş gelmez, kimi neşeli tip arar, kimi ciddi, kimi simit ayran mutlu olur, kimini de en lüks yerden ön masadan ayırtamazsan seni darlar, kısacası her biri ayrı bir alem aynı bizler gibi.
Kadınları mutlu etmenin yolu gözlemdir, hayatında bir kadın varsa yada bir kadını gözlemleyecek kadar yakınsan iyi incele, nelere hassasiyet gösteriyor, neler mutlu ediyor anlarsın. Futbol seviyorsa o kadını futbol ile mutlu edersin, kitap okuyorsa kitapla mutlu edersin.
Önce sen sağlam bir karakter oluştur, ya göründüğün gibi ol, yada olduğun gibi görün, sonra bol bol oku, çizginden dışarı çıkma, mutlu olmak isteyen kadın senle mutlu olur, gerisini de zamana bırakarak ve biraz da haydar dümen okuyarak halledersin.

bursa'da kaliteli ve işini iyi yapan cam balkon firması var mı?

syklops
ben evime kış bahçesi yaptırdım, zaten sistemler aynı, onu yapan onu da yapıyor, Balcony Cam Balkon firmasına yaptırdım. Bir çok yerde sordum soruşturdum, en uzun süreli bu işi yapan firma, kendi üretimleri, montajı ve sonrasında ki hizmetleri de güzeldi, size güzel güzel anlatıyorlar, ne renk istersin, camlar nasıl olsun, ısıcamlı istersen ısıcamlı yapıyorlar, yağmur geçirmiyor, paslanmıyor, kısacası ben yaptırdım 2 sene oldu, hala taş gibi, bana mısın demiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

instagram kullanan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

syklops
Erkeklerin çoğu instagramı kadın, kız düşürmek için kullanıyor ve olay çok basit, mesela paylaşımların çok beğeni aldığı sayfaları takip ederek bir paylaşım geldiği anda sıradan her kadına kıza mesaj atıyorlar, hangisi düşerse oradan yürüme başlıyor ve karşı taraf ne kadarına müsade ederse o kadar ilerliyor.
Dürüst erkekler vardır elbet, kendi hesabında rahat rahat takılır ama ciddi bir ilişki içerisinde olunacaksa, kadın hiç bir zaman bir sayfanın paylaşımını beğenmemeli, keşfedilmemeli, aksi takdirde mesaj atanı engellemekle uğraşılcak iş değil.