yemekteyiz programının sunucusu olabilirmisiniz?

haticesengul
Yemekteyiz programını yakından takip eden bir izleyici olarak programın sunucusu Onur Büyüktopçu'ya çok üzülüyorum. Saçma sapan konuşmalara, tartışmalara, acayip insanlara nasıl dayanıyor bilmiyorum. Ben olsam masayı o yarışmacıların kafasına geçiririm. Sadece ben mi böyle düşünüyorum merak ediyorum yemekteyiz programının sunucu olabilirmisiniz? Bir düşünün…

Cevaplar

hulyayildiz
Bence yemekteyiz programının büyük bir kısmında kurgu var. İnsanlar bilerek yönlendiriliyor. Yoksa bu kadar saçmalık daha yeni tanışan insanlar arasında olması mümkün değil. Daha yeni tanışan insanlar kısa süre içinde birbirlerine saygısızlık etmekten yoksunmuyor. Toplam 5 gün süren bir grup yarışmanın sonunda kırk yıllık arkadaş gibi konuşuyorlar birbirlerine.

Dolayısıyla öyle gözükse de ben programın sunucu Onur Büyüktopçu'nun gerçekte o kadar zorlandığını düşünmüyorum. Sunucu gerçekten çok sempatik biri, garip diyaloglara maruz kaldığına da katılıyorum. Soruya gelirsek, bu düşüncelerimle evet programın sunucusu olabilirim, oturur dinlerim, yerim yemeğimi kalkar giderim.
bu soruya cevap vermek için giriş yapın